HIFU

HIFU to innymi słowy skupiona wiązka fal ultradźwiękowych o dużym natężeniu. Technologia ta znana jest już od lat i z powodzeniem stosowana w medycynie do usuwania guzów m.in. raka prostaty.Od klilku lat jest także wykorzystywana w medycynie estetycznej i kosmetologii w celu przeprowadzenia skutecznego nieinwazyjnego liftingu czy liposukcji. HIFU różni się od kawitacji ultradźwiękowej, jest znacznie bardziej precyzyjna.
Odpowiednia częstotliwość fali powoduje tarcie w tkance, co w efekcie doprowadza do przegrzania i kontrolowanego poparzenia na końcu stożka fali.Takie punktowe poparzenia stymulują regenerację tkanek, obkurczają włókna kolagenu, przerywają błonę komórek tłuszczowych, nie uszkadzając okolicznych tkanek.

Intersun w swojej ofercie posiada urządzenia wykorzystujące technologię HIFU przeznaczone do zabiegów na twarz lub na twarz i ciało.
Zapraszamy do zapoznania z ofertą.

Miasta gdzie najczęściej realizujemy swoje usługi:

Szeroki wybór naszych usług dociera do coraz większej ilości miast. Staramy się, by nasi klienci mieli dostęp do wszystkiego, co najlepsze w naszej ofercie. By dostępność była w zasięgu ręki!

mapa miast

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.