Nilo Himalay

DANE TECHNICZNE
  • Wymiary: 221 cm x 87 cm x 58/84 cm
  • Zasilanie: 230 V
  • Kolor: wenge/ biały
  • Waga: 135 kg
  • Siłowniki: 1 szt/ regulacja wysokości

Kolekcja Nilo Himalay zainspirowana została leczniczymi właściwościami soli z Himalajów.

Sól himalajska jest wyjątkowa i ma oczyszczający i regenerujący wpływ na skórę. Dzięki braku dodatków i zanieczyszczeń, która może zubożyć właściwości soli morskiej, sól himalajska reprezentuje najlepszą sól krystaliczną dostępną obecnie na rynku. Sól himalajska zawiera wszystkie minerały i śladowe pierwiastki, z których składa się organizm ludzki.nieobecności dodatków, i zanieczyszczeń, które może zubożyć soli morskiej, reprezentuje najlepszą sól krystaliczną dostępnych obecnie na rynku.

Zabieg w połączeniu z solą himalajską i chromoterapią pozwala eliminować lęk, problemy z koncentracją, zaburzenia snu oraz inne dolegliwości fizyczne, a także pozwala na osiągnięcie równowagi energetycznej organizmu – czakramów.

Nilo oferuje multifunkcyjne łóżko Himalay z podgrzewaną płaską wannąwykonaną z corianu wypełnioną solą himalajską z podświetleniem. Wysokość łóżka regulowana jest elektrycznie, wszystkie funkcje łóżka sterowane są wyświetlaczem dotykowym.

Dane techniczne:

-długość: 221 cm
-szerokość: 87 cm
-wysokość 58/84 cm
-waga: 135 kg
-kolor: wenge, biały
-zasilanie: 230 V
-materiał: stal, corian, sół himalajska
-1 siłownik elektryczny

Opcje dodatkowe:

-materac

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie ofertę Kontakt


Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.