Wielofunkcyjne parowe łóżko zabiegowe STEAM COUCH

Nilo® w propozycji Steam Couch oferuje szeroki wybór zabiegów terapeutycznych, które odpowiadają potrzebom każdego człowieka i są skuteczne w rozwiązywaniu najczęściej

spotykanych problemów estetycznych i fizycznych. Jednocześnie znakomicie wpisuje się w obecne potrzeby rynku, łącząc terapeutyczny aspekt zabiegów z filozofią wellness.

Zabiegi Steam Couch zapewniają kompleksowe podejście holistyczne. Nie dotyczą tylko i wyłącznie sfery piękna, ale także relaksacji i szeroko pojętego dobrego samopoczucia

ciała. Inspirujące w tym zakresie są zabiegi energetyzujące, które eliminują napięcia mięśni oraz przywracają witalność (pobudzenie krążenia, drenaż, odżywienie).

 

Steam Couch jest najwyższej jakości wielofunkcyjną leżanką, która łącząc wykorzystanie różnych funkcji pozwala:

 § Redukować poziom stresu i przywracać równowagę organizmu,

§ Stymulować zmysły i pozwalać odczuwać relaks i zdrowie,

§ Zapobiegać i leczyć wiele schorzeń,

§ Regulować metabolizm i wspomagać osiąganie optymalnej wagi,

§ Przywrócić jedność umysłu, ciała i ducha.

  

Steam Couch jest niezbędny wszędzie tam gdzie wykonujemy różnorodne tzw. mokre zabiegi. Idealnie nadaje się do wykorzystania podczas zabiegów wymagających użycia ręcznego prysznica Vichy, wszelkiego rodzaju masaży m.in. masaży olejami oraz preparatami kosmetycznymi, masaży z wykorzystaniem gorących kamieni, zabiegów związanych z bandażowaniem ciała itd. Gładka powierzchnia podłoża Steam Couch pozwala na zachowanie doskonałej czystości, a zabiegi są komfortowe zarówno dla klienta jak i osoby przeprowadzającej je.

 

Steam Couch jest wyposażone również w funkcję sauny parowej.

Przebywanie w saunie oczyszcza skórę, największy z organów naszego ciała. Pomaga usuwać toksyny jednocześnie ją tonizując, czyniąc bardziej elastyczną i gładką. Zwiększa również jej podatność na przyjmowanie minerałów.

Korzyści, które daje nam sauna parowa, są nie bez znaczenie także z kosmetycznego punktu widzenia. Z jednej strony ciepło i wilgoć otwierają i oczyszczają skórę, czyniąc ją bardziej podatną na działanie preparatów kosmetycznych. Z drugiej strony substancje aktywne zawarte w preparatach (błota kosmetyczne, preparaty borowinowo-parafinowe i inne) szybciej wnikają w skórę, odżywiając ją i czyniąc piękną.

 

Łóżko używane - stan wizualny dobry.

Wymaga odświeżenia i przegladu technicznego.

 

 

 

Jesteś zainteresowany tym produktem?
Skontaktuj się z nami, przygotujemy dla Ciebie ofertę Kontakt

Miasta gdzie najczęściej realizujemy swoje usługi:

Szeroki wybór naszych usług dociera do coraz większej ilości miast. Staramy się, by nasi klienci mieli dostęp do wszystkiego, co najlepsze w naszej ofercie. By dostępność była w zasięgu ręki!

mapa miast

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.