Centrum szkoleniowe

Doświadczenie zebrane na przestrzeni 15 lat  firmy Intersun Kosmetyka, Spa & Wellness specjalizującej  się  wyposażeniu profesjonalnych ośrodków odnowy biologicznej w sprzęt z  zakresu kosmetologii, pozwoliło na stworzenie prestiżowego Centrum Kosmetyczno- Szkoleniowego.

Profesjonalne warsztaty szkoleniowo-pokazowe  w nowo-powstałym Centrum Kosmetycznym , zostały przygotowane według autorskiego programu, dzięki czemu są przeznaczone dla osób posiadających wykształcenie kosmetyczne,  jak i dla tych dopiero co stawiających kroki w interdyscyplinarnej dziedzinie jaką jest kosmetologia.

W trakcie trwania kursanci nabywają dodatkowych kwalifikacji, dzięki którym zwiększają swoją pozycję na rynku.

Do dyspozycji uczestników  pozostawiamy w pełni wyposażone w nowoczesny sprzęt i najwyższej jakości stanowiska szkoleniowe, gdzie pod okiem szkoleniowca-kosmetologa, uczestnicy poznają zagadnienia kosmetyczne.

Prowadzimy  szkolenia  z zakresu obsługi nowoczesnych urządzeń kosmetycznych ( IPL, mikrodermabrazja diamentowa, kapsuła kosmetyczna  SPA, Q-Frequency  Light, mezoterapia bezigłowa, peeling kawitacyjny, ultradźwięki).

Naszym priorytetem jest indywidualne podejście do każdego uczestnika, ponadto zapewniamy  dostęp do nowoczesnych urządzeń kosmetycznych nieosiągalnych dla innych instytucji szkolących. Poza innowacyjnym programem szkoleniowym, zapewniamy przyjazną atmosferę.

Miasta gdzie najczęściej realizujemy swoje usługi:

Szeroki wybór naszych usług dociera do coraz większej ilości miast. Staramy się, by nasi klienci mieli dostęp do wszystkiego, co najlepsze w naszej ofercie. By dostępność była w zasięgu ręki!

mapa miast

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.