sauny

Dobrodziejstwo saun jest znane ludzkości od wieków, dlatego warto zaufać tradycyjnym, metodom pielęgnacji ciała i kojenia nerwów. Sauna jest świetną terapią dla ciała i duszy, a regularne korzystanie z takich sesji pozwala na zapewnienie idealnie gładkiej, jędrnej skóry oraz skuteczną redukcję stresu dnia codziennego. 

Finowie, dla których sauna jest dobrem kulturowym i codziennym sposobem na relaks twierdzą, że oddala ona gniew i wysusza żółć nagromadzoną w organizmie. Rzeczywiście, po nawet kilkunastominutowym pobycie w saunie, która nagrzana jest nawet do temperatury 100 stopni Celsjusza, skóra się rozgrzewa, podobnie jak narządy wewnętrzne człowieka. To powoduje, że w organizmie zaczyna się produkcja ciał odpornościowych, dzięki pobudzeniu do działania całego układu immunologicznego. Skutecznie likwidują one wirusy i bakterie powodujące infekcje. Chłodząc ciało po wyjściu z sauny poprawiamy ukrwienie skóry i rozluźniamy napięte mięśnie, a na dodatek dbamy o kondycję.

Jako producent saun, w Intersun mamy szeroką ofertę urządzeń saunowych, jako kompleksowe wyposażenie spa. W ofercie znajdziecie Państwo również gotowe sauny do zaaranżowania we własnym salonie SPA, albo w warunkach domowych. Są to między innymi popularne sauny suche, sauny IR, sauny aromatyczne, sauny młyńskie, sauny miodowe, czy chlebowe.

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.