zabiegi endodermiczne

Zabiegi endodermiczne sprowadzają się przede wszystkim do przeprowadzania przy użyciu specjalistycznego sprzętu kosmetycznego masażu, którego celem jest zmniejszenie cellulitu, ujędrnienie i regeneracja skóry. Masaż endodermiczny, znany również jako masaż endodermalny to rodzaj masażu mechanicznego, który łączy w sobie drenaż limfatyczny oraz masaż próżniowy. Metoda ta sprawdza się w skutecznym usuwaniu cellulitu, rozbijania tkanki tłuszczowej i pobudzaniu krążenia limfy. Masaż endodermiczny jest odpowiedzią na pytanie, jak pozbyć się brzucha po ciąży. Stanowi on alternatywę dla liposukcji skalpelem, jaką dokonuje się w warunkach sali operacyjnej. Zabieg ma walory kosmetyczne i lecznicze, bowiem poprawia metabolizm oraz krążenie, zwiększa lipolizę oraz łagodzi obrzmienia czy opuchnięcia. Ułatwia oczyszczanie się organizmu z toksyn.

Firma Intersun proponuje zakup urządzeń kosmetycznych służących do przeprowadzania profesjonalnych zabiegów endodermicznych. To zabiegi odmładzające dla skóry i całego ciała, które przynoszą zadziwiająco pozytywne rezultaty w krótkim czasie.

 • BHS_202.jpg

  BHS 202

  Urządzenie do terapii próżniowej DERMO HEALTH®.

  szczegóły
 • BHS_301.jpg

  BHS 301

  BHS 301 Sculptor® Urządzenie można wykorzystać do przeprowadzenia pięciu różnych zabiegów. Procedury zabiegowe zostały opracowane tak, aby uzyskać jak najlepsze rezultaty. 

  szczegóły
 • aquatouch_wyp.jpg

  Reneve Aquatouch

  Stworzony po to, aby skutecznie walczyć z cellulitem oraz miejscową otyłością.

  szczegóły

Informacja o tym, że przebywasz na stronie jest przez nas przetwarzana i wykorzystywana jest w celach statystycznych. Niektóre z danych podanych w trakcie korzystania serwisu mogą być przetwarzane do sprzedaży naszych produktów. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności, aby dowiedzieć się więcej.